Vse najboljše vrtec Kosobrin

Nekoč ( 1.9. 2004), nekje (Št. Jurij 14) je svoja vrata odprl vrtec Kosobrin. Za 20 rojstni dan pa smo mu, otroci in vzgojiteljice, ki vrtec obiskujemo danes, priredili celotedensko praznovanje.

Naš teden praznovanja je z obiskom in pripovedovanjem Kvačkanih pravljic popestrila Judita Rajnar. Skupaj z njo smo, s tehniko tiskanja, ustvarili sliko, ki bo odslej, v spomin na ta posebni dan, krasila našo igralnico.

Skupaj smo tudi sklenili, da pravega rojstnega dne brez torte pravzaprav ni. Tako smo zavihali rokave, si umili roke, si nadeli predpasnike in se lotili dela. Nastala je prava palačinkina torta. Namazali smo jo z jabolčno čežano, ki je prišla izpod rok malih kuharskih mojstrov. Zmešali smo jo s smetano in mletimi orehi. Nastala je prava poslastica.

Vrtcu Kosobrin pa želimo:

Klara: Da bo vedno zdrav in vesel in priden kot do sedaj.

Lenart: Da bi se lahko ulegli.

Val: Veliko daril in veliko flumastrov.

Ula: Letečega samoroga.

Izabela: Igrače in igranje.

Matej: Da bi otroci čuvali vrtec.

Andraž: da bo zdrav.

Neža: Da bi se veliko igrali s prijatelji

Lazar: Da bi se imeli radi in da bi se lahko še dolgo igrali.

Elizabeta: Da bi znali čuvati igrače.

Lana: Želimo mu darila.

Vita: Darilo.

Ema: Igrače z dojenčki.

Prav zares, veliko nasmehov, prijaznih pogledov, hladnih poletnih dni in toplih zimskih juter. Še mnogo, mnogo let.

Zapisala Karmen Gojič