PRAZNOVANJE V ENOTI KEKEC – stari del

PRAZNOVANJE V ENOTI KEKEC ZGORNJI HODNIK- STARI DEL 6. 3. - 10. 3. 2023

Vse najboljše za te, vse najboljše za te, vse najboljše dragi vrtec, vse najboljše za teee..

Naš vrtec praznuje 70 let. Z otroki smo preštevali enkrat 10 prstov, dvakrat, trikrat, štirikrat, petkrat, šestkrat, sedemkrat. Uuuuuuu veliko, so rekli otroci.

V počastitev visokega jubileja, smo praznovanju in pripravam posvetili kar cel teden in še malo več.

Dogajalo se je marsikaj. Kekcu smo naredili ovčke, si ogledali video posnetke oz. Kekčeve pesmi in izseke iz filmov, izdelali Kekčeve klobučke za praznovanje, naučili smo se vriskati kot zna Kekec in za praznovanje izdelali torto ter našemu vrtcu narisali risbice za rojstni dan. Na dan praznovanja smo se zbrali v garderobi, zapeli in zaplesali okoli torte.