Pohod po Rožletovi poti – enota Trobentica

V četrtek, 9. maja, smo se otroci iz enote Trobentica odzvali povabilu vrtca Rožle in se z njimi odpravili na Rožletov pohod. Po zajtrku smo se z avtobusom odpravili do Grosuplja, kjer so nas že pričakali pred vrtcem. Prijazno so nas pozdravili, nato pa smo se podali po Rožletovi poti, ki vodi ob Grosupeljščici do vojašnice, nato pa po gozdni poti do Doma starejših občanov Grosuplje. Tam smo se srečali z varovanci doma, jim zapeli nekaj pomladnih pesmi, potem pa z njimi odšli tudi na kratek sprehod. Skupaj smo zaplesali ob zvokih klavirske harmonike, na koncu pa so nas tudi prijazno pogostili. Sledil je še povratek do našega vrtca, kosilo in seveda počitek, ki so ga otroci že komaj čakali. Bravo Gumbi, izkazali ste se za odlične pohodnike!

Otrokom in strokovnim delavkam enote Rožle se zahvaljujemo za povabilo in odlično preživeto dopoldne.