Delavnica za materinski dan pri Kokicah – enota Kekec spodnji hodnik

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,

DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.

PRAVA. IN ENA SAMA.

ZA VSE ŽIVLJENJE.

(TONE PAVČEK)

V skupini oddelka Kokice je v četrtek, 21. 3. 2024 odmeval otroški smeh in veselje, saj so se nam pri jutranji delavnici pridružili očki otrok iz oddelka. Skupaj smo ustvarili darila, ki so jih otroci podarili svojim mamicam ob materinskem dnevu. Med delavnico smo se posladkali s čajem in sladkimi piškoti, po delavnici pa so se nam nekateri starši pridružili pri prosti igri, ki je potekala do zajtrka.

MNENJE STARŠEV PO KONČANI DELAVNICI:

Starši so po končani delavnici izrazili res veliko veselja in zadovoljstva. Povedali so, da si želijo še več takšnih srečanj in da jim jutranja ura dejavnosti ustreza, saj si tako lažje organizirajo dan in delo v službi.

 

Vzgojiteljici Anja in Eva