ČISTILNA AKCIJA v enoti Mojca

Letos smo se strokovne delavke naše enote odločile, da čistilno akcijo izvedemo popoldne v sodelovanju z otroki in starši. Zbrali smo se v ponedeljek, 17. 4. 2023 na igrišču naše enote in se zavzeto lotili dela.

S skupnimi močmi in predvsem dobro voljo vseh udeležencev smo obnovili že obstoječo čutno pot in naredili še eno novo čutno pot na notranji strani igrišča.

Uredili in zasadili smo tudi zeliščni kotiček, prekopali mivko v peskovniku, populili plevel okoli igral, pobrali smeti po igrišču ter asfaltu pred vrtcem in jih odnesli v zabojnik.

Otroci so najraje grabili ter pobirali kamenčke po travi, da bo naš hišnik sedaj lažje in varno pokosil travo.

Ob zaključku delovne akcije je bilo res lepo pogledati naše urejeno igrišče in okolico vrtca.

Vsem otrokom in staršem, ki so se odzvali našemu povabilu k skupnemu sodelovanju, se strokovne delavke enote Mojca najlepše zahvaljujemo!

Strokovne delavke enote Mojca