PRAZNOVANJE V ENOTI KEKEC – novi del

RADOSTNO, IGRIVO in NASMEJANO JE BILO OB OBELEŽITVI 70 LETNICE TUDI V ENOTI KEKEC - novi del

Najprej smo se lotili izdelave torte (ker pač ni rojstnega dne brez torte). Otroci so si zaželeli čokoladne, a smo se raje odločili za trajnejšo različico iz tulcev. Okrasili smo jo s svečkami, ki so jih otroci izdelali doma.    

In kaj naj vrtcu podarimo ob praznovanju? 

Iz obrisa dlani otrok ter lesene paličice, ki so jo otroci pobarvali z zeleno barvo je nastal čudovit šopek “lilij”

Sledilo je praznovanje in rajanje. Napihnili smo balone, okrasili prostore vrtca in se vsi zbrali v garderobi, kjer smo plesali ter prepevali ob Kekčevi pesmi. Če ste pa morda slišali Kekčevo vriskanje, so bili to naši otroci, ki so se pod “Kekčevim” klobukom prelevili v čisto tapravega Kekca. 

In za konec še skupinska fotografija z eno samo željo:

VSE NAJBOLJŠE