HRANA NI ZA TJAVENDAN

V oddelku bomo ozaveščali zdravo, nezdravo prehrano povezano z zdravim načinom življenja, povezali z lokalno pridelano hrano in aktivno skušali zmanjšati ostanke hrane ter jih koristno porabiti za pripravo recikliranih receptov.

Ozaveščanje o zdravem, lokalnem načinu prehranjevanja brez oziroma s čimmanj ostanki, spoznavanje načinov prehranjevanj v povezavi z ohranjanjem zdravja in dobrega počutja.

Spoštovani,

vabimo vas na prvo spletno delavnico projekta HRANA NI ZA TJAVENDAN, ki bo potekala v sredo, 18. oktobra 2023, s pričetkom ob 18. uri.

Vabljeni ste vsi mentorji programa Ekošola, ki ste se odločili sodelovati v projektu ali pa se o tem še odločate.

Na spletni delavnici bomo podrobneje predstavili sam projekt, poudarili ključne aktivnosti in dogodke, pregledali in analizirali lanskoletno izvedbo projekta, predstavili novosti in možne aktivnosti….

V samo predstavitev aktivnosti bomo dodali konkretne primere dobrih praks iz preteklih let. Na koncu bomo odprli diskusijo ter odgovarjali na vaša vprašanja.

Program delavnice je v priponki obvestila.

Prosimo, da vašo prisotnost na srečanje vpišete v prijavnico na
oktobra, do 18. ure.

Vljudno vabljeni!

Ekipa projekta Hrana ni za tjavendan