DECEMBER V ENOTI PIKA

VESELI DECEMBER V ENOTI PIKA

4.12. - 22.12.2023

 • OKRASITEV IGRALNIC IN GARDEROBE
 • TEATER ZA VSE: MEDVEDKA NA SNEGU
 • GLASBENO IN PLESNO RAJANJE
 • PEKA MEDENJAKOV
 • DNEVI ODPRTIH VRAT
 • PIKIN BAZAR
 • IZDELAVA VOŠČILNIC
 • KAMIŠIBAJ
 • PIŽAMA ŽUR
 • KINO DAN
 • PREPEVANJE BOŽIČNIH IN ZIMSKIH PESMIC
 • GIBALNE URICE
 • OBISK DOBREGA MOŽA
 • IZDELAVA OKRASKOV
 • SLAVNOSTNO KOSILO

UTRINKI

V VESELEM DECEMBRU SE JE DOGAJALO:

V Piki se nam je v decembru veliko dogajalo. Izdelovali smo voščilnice, sadili božično žito, pekli dišeče piškote in medenjake, imeli obisk Božička ter obisk babice, dedka in mamice, ki so nam prebrali zgodbe. Strokovni delavki sta izvedli kamišibaj z naslovom Babica zima. Ogledali smo si predstavo Medvedka na snegu, imeli pižama qžur s kino dnem in seveda slavnostno kosilo v soju svečk, lučk ob zvokih nežne božične glasbe. Imeli smo res dolgodivščin poln december.