3. Kekčeva izmenjevalnica

Pridružite se nam na dogodku, ki bo v soboto, 9. novembra 2024, med 10.00 in 12.00 uro v Družbenem domu Grosuplje na Taborski cesti 1, kjer bomo skupaj ustvarjali eko zgodbe v Kekčevi izmenjevalnici otroških oblačil, slikanic in igrač!

Na Kekčevo izmenjevalnico prinesete čista in nepoškodovana otroška oblačila, jih zamenjate za tista, ki jih potrebujete, obenem pa se povežete z drugimi starši in ustvarjate trajne vezi. Sodelujemo tudi z lokalno dobrodelno organizacijo Karitas, ki ji podarimo rabljena, a še vedno uporabna oblačila.

Pridružite se nam in z nami izmenjujte otroška oblačila, igrače ter slikanice. Obogatite svoje izkušnje z ustvarjanjem na naših delavnicah, kjer boste lahko s svojo spretnostjo ter domišljijo zašili otroške denarnice in ustvarili unikatne slike iz blaga.

Veselimo se prijetnega in koristnega druženja z vami!

Strokovne delavke VVZ Kekec Grosuplje